Lastehoid Rüblik tegutseb Eralasteaed Rüblik alluvuses alates 10.augustist 2022.a.
Lastehoius töötab üks rühm nimega „Kallikarud“ (1,5–3-aastased lapsed). Lastehoius tegeleb lastega korraga 2 lapsehoidjat. 

Lastehoid Rüblik paikneb väikeses eramajas aadressil Jalaka tn 41, kus laste kasutuses on maja alumine korrus. Õues saavad lapsed käia lastehoiu õuealal, kuhu on mängimiseks paigaldatud liivakast ja kiiged. Õuealal on palju mänguruumi, rohelust, oma viljapuud, marjapõõsad ning lillepeenrad.

Lastehoid on avatud 8.00-17.30.

Lastehoiu töötajad kavandavad nädalakava igapäevased lõimitud mängulised tegevused ning olulisel kohal on õues viibimine. Lisaks rühmategevustele on lastel kaks korda nädalas muusikategevus, mida juhendab lasteaia muusikaõpetaja. Liikumistegevusi juhendavad
lapsehoidjad.
Lastehoiu lapsed osalevad Eralasteaia Rüblik ühisüritustel.

Lastehoiu osalustasu
Lapsevanema poolt kaetava osalustasu suurus on alates 01.01.2020 81,00 eurot kuus (mis on 15% eelneval aastal Vabariigi Valitususe poolt kinnitatud alampalgast).

Lastehoiu toitlustus
Lastehoius teostab laste toitlustamist OÜ Leviso
Toidukulu päevamaksumus on 3.30€

Puudumisest teavitamine
Lapse puudumisest teavitamisel eelmise päeva kella 13-ks,   arvestatakse laps toidult maha järgmisel päeval. Kui vanem hilineb teatamisega või ei teavita lasteasutust üldse, arvestatakse toidupäeva maksumus toidukulu hulka. Lapse puudumisest palume teada anda läbi eliis.ee keskkonna või rühma telefonil.